Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Posiadamy certyfikat
Wersje językowe
Serwis Blacharsko-Lakierniczy

 

Nasz serwis Blacharsko-Lakierniczy jest największą jednostką tego typu na Podlasiu. Posiadamy halę naprawczą o powierzchni 800m2 wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem blacharskim marki Opel, Chevrolet, Saab, Isuzu, Volkswagen, Skoda, Volvo, Hyundai . Specjalizujemy się też w markach Peugeot,Citroen,Renault a nasze doświadczenie pozwala nam na obsługę  wszystkich marek. Na czas naprawy szkody nasi klienci mogą skorzystać z auta zastępczego, które nie jest starsze niż 3 lata, a jego przebieg nie przekracza 100 tys. km. Dysponujemy również dwoma holownikami, w tym jednym z wysuwaną platformą, którymi holujemy auta nawet z odległości 250 km od Białegostoku. W zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych ściśle współpracujemy z takimi firmami ubezpieczeniowymi jak PZU, Hestia, Allianz, Uniqa, Benefia, Aviva, Warta, oraz Generali.Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Do grona naszych klientów należą między innymi Prime Car Management, Futura Management, ALD, Inter Profmax, VB Leasing, VW Leasing, oraz wielu innych.

 

  

 

 

Serwis świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu. Oczywiście Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru.

Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel został poinformowany o wyborze Autoryzowanego Serwisu Blacharsko Lakierniczego jako miejsca naprawy Twojego auta.

 • Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce przeszkolonych techników
 • Autoryzowany Serwis Blacharsko Lakierniczy używa specjalnego sprzętu
  i wystandaryzowanych sposobów napraw
 • Do napraw używane są oryginalne części, na które udzielana jest 2-letnia gwarancja
 • Wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy
 • Transport z punktu serwisowego lub zapewniony samochód zastępczy
 • Zapewniony stały dostęp do informacji o postępach w naprawie Twojego samochodu

     

Oto kilka wskazówek jak postąpić po kolizji:

 • Poproś o dowód osobisty i prawo jazdy osób będących uczestnikami oraz świadkami zdarzenia, dowód rejestracyjny samochodu
 • Uzyskaj dane towarzystwa ubezpieczeniowego, numer polisy oraz oświadczenie sprawcy kolizji
 • Jeżeli ktoś odniósł obrażenia lub uczestnicy kolizji odmówią współpracy i wymiany danych zgłoś wypadek na policji

Gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy zadzwoń do nas! Doradcy służą fachową pomocą.

 

Pobierz Formularz Szkody

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl